632313-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usług wsparcia korporacyjnego wraz z dostarczeniem i wdrożeniem licencji na produkty ESRI
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wsparcia korporacyjnego wraz z dostarczeniem i wdrożeniem licencji na produkty ESRI
Beschreibung: 1. Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa, zwany w dalszej części niniejszego ogłoszenia „Zamawiającym” z siedzibą w Krakowie, Pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków na podstawie Zarządzenia Prezydenta Miasta Krakowa nr 1657/2026 z dnia 5 sierpnia 2026 r. został wyznaczony jako zamawiający, w rozumieniu art. 38 ust. 1 i art. 41 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwaną dalej „ustawą”, upoważniony do przeprowadzenia wspólnego postępowania i udzielenia zamówienia na „Świadczenie usług wsparcia korporacyjnego wraz z dostarczeniem i wdrożeniem licencji na produkty ESRI” w imieniu i na rzecz Gminy Miejskiej Kraków oraz następujących miejskich jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Kraków, posiadających status zamawiającego w rozumieniu art. 7 pkt 31 ustawy: 1) Straży Miejskiej Miasta Krakowa; 2) Zarządu Dróg Miasta Krakowa; 3) Zarządu Infrastruktury Wodnej w Krakowie; 4) Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie; 5) Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia korporacyjnego wraz z dostarczeniem i wdrożeniem licencji na produkty ESRI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: IT-07-1.271.10.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 71356300 Technische Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia korporacyjnego wraz z dostarczeniem i wdrożeniem licencji na produkty ESRI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji w zakresie usług jakie świadczyć zobowiązany jest Wykonawca, polegających na prawie do zwiększenia przewidywanej ilości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt 4 projektu Umowy, w wymiarze maksymalnie do 600 Roboczogodzin do wykorzystania w okresie maksymalnie 36 miesięcy obowiązywania Umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z opcji, o której mowa powyżej, w zakresie pełnym lub częściowym, w zależności od swoich bieżących potrzeb na podstawie wniosku, zgodnie z poniższymi zasadami: 1) w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na przedmiot Umowy, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt 4 projektu Umowy, 2) wniosek dotyczący opcji, zostanie przesłany przez Zamawiającego Wykonawcy w formie dokumentowej i zostanie zrealizowany zgodnie z zasadami przedstawionymi w Załączniku [R] do projektu Umowy, 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z opcji, co nie wymaga podania Wykonawcy przez Zamawiającego przyczyny i nie stanowi podstawy odpowiedzialności Zamawiającego z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy – Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę wynagrodzenia.