2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke opvang regio Amersfoort
Beschreibung: De regio Amersfoort zoekt een pandeigenaar met een locatie in of nabij het centrum van Amersfoort, die samen met een dienstverlener(s), circa 25 á 30 opvangplekken ter beschikking stelt en daarbij de taak maatschappelijke opvang uitvoert. De omvang is afhankelijk van het aantal opvangplekken en de benodigde ondersteuning in het kader van de taak maatschappelijke opvang.
Interne Kennung: 2023/01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Maatschappelijke opvang
Beschreibung: Inloop en opvangvoorziening voor dak- en thuisloze.
Interne Kennung: 1