632342-2026 - Ergebnis
Ungarn – Landwirtschaftsmaschinen – Pályafenntartó géppark beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pályafenntartó géppark beszerzése
Beschreibung: Pályafenntartó géppark beszerzése
Vorherige Bekanntmachung: 318624-2026
Interne Kennung: EKR000880482026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pályafenntartó géppark beszerzése az alábbiak szerint: - 3 db ráülős hengerkéses önjáró fűnyírógép - 4 db gyalogkiséretes körkéses stadionnyírógép - 4 db gyalogkiséretes hengerkéses fűnyírógép kivehető 8 késes vágókazettával - 2 db gyalogkiséretes sportpályapermetező gép - 2 db multifunkcionális alapgép permetezővel - 2 db traktorra szerelhető pálcás lyukasztógép - 2 db gyalogkiséretes, önjáró lyukasztógép - 3 db egytengelyes utánfutó - 3 db pályanapoztató lámpa I. - 2 db pályanapoztató lámpa II. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a megajánlott eszköz leszállítása, annak üzembehelyezése valamint a kezelésére vonatkozó felkészítés a kezelő személy(zet) számára. Ajánlatkérő tájékoztatja az Ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján, hogy a felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő feladata. A megvásárolni kívánt eszközre vonatkozó követelményeket karakterkorlát miatt a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000880482026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke