See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală - aparat propriu - utilizate pe raza Municipiului București și Județului Ilfov
Beschreibung: Servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală - aparat propriu - utilizate pe raza Municipiului București și Județului Ilfov Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor=18 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16031712/2026/30
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitate autovehicule existente 261 Cantitate maximă aprobată de autovehicule 270 Cantitate minimă estimată acord cadru Cantitate estimată ore manoperă 10.440 Cantitate estimată intervenții reprezentând piese de schimb (piese de schimb, consumabile, materiale și alte echipamente de schimb) 783 Cantitate estimată reprezentând schimburi anvelope (manoperă 4 anvelope/autovehicul) 1.044 Cantitate estimată ITP (inspecție tehnică periodică) - (manoperă efectuare ITP) 522 Cantitate estimată remorcare (tractare) în afara zonei în care aceasta este cu titlu gratuit (KM) 5.220 Cantitate maximă estimată acord cadru Cantitate estimată ore manoperă 16.200 Cantitate estimată intervenții reprezentând piese de schimb 2.160 Cantitate estimată reprezentând schimburi anvelope (manoperă 4 anvelope/autovehicul) 2.160 Cantitate estimată ITP (inspecție tehnică periodică) - (manoperă efectuare ITP) 1.080 Cantitate estimată remorcare (tractare) în afara zonei în care aceasta este cu titlu gratuit (KM) 13.500 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent Cantitate estimată ore manoperă 392 Cantitate estimată intervenții reprezentând piese de schimb (piese de schimb, consumabile, materiale și alte echipamente de schimb) 261 Cantitate estimată reprezentând schimburi anvelope (manoperă 4 anvelope/autovehicul) 261 Cantitate estimată ITP (inspecție tehnică periodică) - (manoperă efectuare ITP) 26 Cantitate estimată remorcare (tractare) în afara zonei în care aceasta este cu titlu gratuit (KM) 520 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent Cantitate estimată ore manoperă 783 Cantitate estimată intervenții reprezentând piese de schimb (piese de schimb, consumabile, materiale și alte echipamente de schimb) 522 Cantitate estimată reprezentând schimburi anvelope (manoperă 4 anvelope/autovehicul) 522 Cantitate estimată ITP (inspecție tehnică periodică) - (manoperă efectuare ITP) 65 Cantitate estimată remorcare (tractare) în afara zonei în care aceasta este cu titlu gratuit (KM) 1.300
Interne Kennung: 1