2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groot onderhoud Elementen
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft in hoofdzaak het: • opbreken en aanbrengen van verhardingen • opbreken en aanbrengen van half verhardingen • grondwerkzaamheden • kleinschalige rioleringswerkzaamheden • bijkomende werkzaamheden Zie bestek.
Interne Kennung: 10874
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45432112 Verlegen von Bodenplatten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken.