See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru de furnizare produse - Reactivi de laborator 1/2025
Beschreibung: Conf Specificatiei Caietului de Sarcini Obiectul achiziţiei constă în achiziţionarea de produse – Reactivi de laborator. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art.161 din legea 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informtiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare .
Interne Kennung: 3268360/9629/27.06.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1,10-Fenantroli-na mono-hidrat
Beschreibung: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. Se va incheia un acord cadru de furnizare pentru fiecare lot castigat . In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru contractele care se preconizeaza ca vor fi atribuite . Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 1 este de 800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi DE LABORATOR1/2025"
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 1,5 Difenil-carbazida
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 2 este de 2400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 17-beta-Estradiol
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 3 este de 1400 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 1-METIL-2-PIROLIDONA
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 4 este de 500,00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2-Propanol
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 5 este de 3.200,00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Acetat de etil
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 6 este de 2250 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Acetat de sodiu anhidru
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 7 este de 900.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ACETONITRIL
Beschreibung: venta contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 8 este de 4500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Acid 1,3 dimetilbarbi-turic
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 9 este de 1400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Acid acetic glacial ul-trapur
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 10 este de 375.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Acid ascorbic
Beschreibung: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. Se va incheia un acord cadru de furnizare pentru fiecare lot castigat . In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru contractele care se preconizeaza ca vor fi atribuite . Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 11 este de 780.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi DE LABORATOR1/2025"
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Acid azotic 65%
Beschreibung: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. Se va incheia un acord cadru de furnizare pentru fiecare lot castigat . In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru contractele care se preconizeaza ca vor fi atribuite . Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 12 este de 2100.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi DE LABORATOR1/2025"
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Acid azotic 69%
Beschreibung: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. Se va incheia un acord cadru de furnizare pentru fiecare lot castigat . In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru contractele care se preconizeaza ca vor fi atribuite . Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 13 este de 1200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi DE LABORATOR1/2025"
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Acid azotic suprapur
Beschreibung: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. Se va incheia un acord cadru de furnizare pentru fiecare lot castigat . In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru contractele care se preconizeaza ca vor fi atribuite . Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 14 este de 24000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi DE LABORATOR1/2025"
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Acid Ben-zoic Stand-ard calori-metric
Beschreibung: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. Se va incheia un acord cadru de furnizare pentru fiecare lot castigat . In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru contractele care se preconizeaza ca vor fi atribuite . Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 15 este de 1200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi DE LABORATOR1/2025"
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Acid clorhi-dric 37%
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 16 este de 630.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Acid clorhi-dric 500mL
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 17 este de 13250.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Acid clorhi-dric supra-pur 500mL
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 18 este de 11900.00lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: ACID L(+)-TARTRIC
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 19 este de 1500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Acid ortofosforic
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 20 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Acid sulfuric 95-97%
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 21 este de 3780.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Alcool etilic
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 22 este de 1800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Alcool etilic absolut
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 23 este de 3120.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Alcool etilic p.a.,
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 24 este de 240.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Alcool metilic
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 25 este de 2300.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Amoniac solutie
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 26 este de 420.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Apa oxigenata 30%
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 27 este de 1800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Apa oxigenata 35%
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 28 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: AZIDA DE SODIU
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 29 este de 600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Azotat de argint
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 30 este de 2600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Azotat de argint fixanal
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 31 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Bicarbonat de sodiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 32 este de 700.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: BICROMAT DE POTASIU
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 33 este de 2600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Bromura de potasiu 500g
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 34 este de 1400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Butoxid de titan (IV)
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 35 este de 760.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Carbonat de sodiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 36 este de 700.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Carbune activ
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 37 este de 200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Citrat trisodic dihidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 38 este de 600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Cloroform
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 39 este de 4500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Clorura de amoniu 1kg
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 40 este de 280.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Clorura de bariu dihidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 41 este de 375.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Clorura de bariu dihidrat 100g
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 42 este de 300.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: CLORURA DE CALCIU ANHIDRA
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 43 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Clorura de calciu dihidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 44 este de 600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Clorura de fier (III) hexahidratat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 45 este de 1000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Clorura de lantan
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 46 este de 2000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Clorura de mercur
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 47 este de 195.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: CLORURA DE POTASIU
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 48 este de 100.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Clorura de sodiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 49 este de 245.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Clorura de staniu (II) dihidratat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 50 este de 1800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: COD Vario Tube 0-150 mg/L
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 51 este de 12500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: COD Vario Tube 0-1500 mg/L
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 52 este de 12.500,00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: COD Vario Tube 0-15000 mg/L
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 53 este de 12500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Copper flakes
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 54 este de 1700.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Cupru electrolitic
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 55 este de 4200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Dicloroizo-cianurat de sodiu dihid-rat
Beschreibung: recventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 56 este de 300.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Dietileter
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 57 este de 200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: EDTA disodic dihidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 58 este de 1000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Eriocrom T 100g
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 59 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Eter de pet-rol
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 60 este de 3300.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Fericianura de potasiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 61 este de 800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Formaldehida
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 62 este de 300.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Glicerina anhidra (glicerol)
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 63 este de 1155.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Heptamolibdat de amoniu tetrahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 64 este de 800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Hidrogenofosfat de potasiu heptahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 65 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Hidroxid de sodiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 66 este de 320.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Hidroxid de sodiu ROTULIS
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 67 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Hidroxid de sodiu solutie 50%
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 68 este de 1050.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Iod iodura de potasiu 0,1N
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 69 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Iod solutie
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 70 este de 600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Iodura de potasiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 71 este de 1350.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: KIT TEST COLORI-METRIC pentru Clor rezidual
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 72 este de 1250.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Kit test col-orimetric pentru fosfati
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 73 este de 1600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: KIT toxicitate alge Selenastrum capricornutum
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 74 este de 5000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: KIT toxicitate Daphnia
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 75 este de 5800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: L(+)-Acid ascorbic
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 76 este de 2400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Metafosfat de potasiu 500 g
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 77 este de 750.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Metanol
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 78 este de 600.00. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: n-Hexan
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 79 este de 12600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Nitroprusiat de sodiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 80 este de 2800.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: o,m,p – XILEN
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 81 este de 120.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Oxid de aluminiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 82 este de 1600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Oxid de cupru
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 83 este de 1.200,00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Oxinitrat de bismut(III) monohidratat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 84 este de 1500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Peroxid de sodiu
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 85 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Polietilenglicol 4000
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 86 este de 600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Polietilenglicol 8000
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 87 este de 900.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Polisulfona
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 88 este de 4000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Polivinil pirolidona
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 89 este de 2600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: POLYSEED INOCUL (pentru CBO5)
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 90 este de 7500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Rasina schimbatoare nitrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 91 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Rasina XAD-2
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 92 este de 2000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Reactiv KOVACS
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 93 este de 200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Reactiv Nessler 250mL
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 94 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: SARE MOHR
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 95 este de 3500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: SILICAGEL
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 96 este de 2400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Solutie Formaldehida
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 97 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Solutie spalare ICP-MS
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 98 este de 1000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Solutie tuning ICP-MS
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 99 este de 1000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Standard verificare Solutie tuning ICP-MS
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 100 este de 2400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Standard verificare Solutie tuning ICP-MS 250mL
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 101 este de 700.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Sulfat de amoniu si fier(III) dodecahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 102 este de 600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Sulfat de argint
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 103 este de 11200.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Sulfat de cupru pentahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 104 este de 900.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Sulfat de fier (II) heptahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 105 este de 260.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Sulfat de magneziu heptahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 106 este de 1600.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Sulfat de magneziu HEPTAHIDRATAT
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 107 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Sulfat de mangan monohidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 108 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Sulfat de mercur (II)
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 109 este de 6000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Sulfat de sodiu anhidru
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 110 este de 4400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Sulfat de zinc heptahidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 111 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Tartrat de stibiu si potasiu hidrat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 112 este de 400.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Tetracloretilena
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 113 este de 20 250.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Tiosulfat de sodiu 1N
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 114 este de 500.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: TISAB 2-Solutie tampon
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 115 este de 8000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Toluen
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 116 este de 1750.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Trifenilfosfat
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 117 este de 1100.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Triton - X, 100 ml
Beschreibung: Frecventa contractelor subsecvente este lunara, in functie de necesitatile laboratoarelor si de bugetul autoritatii contractante. In caietul de sarcini se regasesc estimari pentru cantitatile minime si maxime atat pentru acordul cadru, cat si pentru cel mai mare contract subsecvent care se preconizeaza ca va fi atribuit. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent pentru LOT 118 este de 9000.00 lei. Documentul unde puteti identifica cantitatile minime si maxime pentru un singur contract subsecvent se numeste "CAIET DE SARCINI -AC Reactivi de Laborator1/2025"
Interne Kennung: 118