2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Płockiego oraz podległych jednostek
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej w tym: - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, - ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Rozdział 3 – Program ubezpieczenia (opis poszczególnych ubezpieczeń i ryzyk, sumy ubezpieczenia, warunki szczególne) 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Płockiego oraz podległych jednostek” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej w tym: - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, - ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Rozdział 3 – Program ubezpieczenia (opis poszczególnych ubezpieczeń i ryzyk, sumy ubezpieczenia, warunki szczególne) 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
Interne Kennung: CUW.DZP.262.28.2025