6326-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schuhwerk – VZ 91125 – Dodávky služební taktické obuvi pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 91125 – Dodávky služební taktické obuvi pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky služební taktické obuvi (dále jen „předmět plnění“) pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody, podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Interne Kennung91125
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ve vztahu k cenám za dodávky uvedeným v Dohodě o roční míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců, vyhlášenou Českým statistickým úřadem. Podmínky výhrady změny závazku jsou uvedeny v Dohodě.