See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone
Beschreibung: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Jakai – Ginduliai – Mazūriškės – Gvildžiai – Trušekliai – Jakai – Kiškėnai – Jakai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Trušeliai – Radailiai – Kretingalė
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Ginduliai – Slengiai – Klemiškė II – Trušeliai – Radailiai – Sarčiai – Kretingalė
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Ginduliai –Klemiškė II – Baukštininkai – Trušeliai – Radailiai – Kretingalė
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Aukštkiemiai (Žaliasis slėnis) – Klipščiai – Mazūriškės – Gvildžiai – Aukštkiemiai (Kampo g.) – Kretingalė
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Kunkiai – Karklė – Stančiai – Kretingalė
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Mokinių vežimas į mokyklą specialaus reiso maršrutais Klaipėdos rajone: Mazūriškiai – Trušeliai – Slengiai – Leliai – Gargždų „Vaivorykštės gimnazija (Vingio gatvės stotelė).
Interne Kennung: 7