632629-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering UGV Alfa-College
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering UGV Alfa-College
BeschreibungHet doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van de AD. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering UGV
BeschreibungBrandverzekering UGV .
Interne Kennung1