See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provincie Limburg - Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen en elektrisch laden via hybride tankkaarten
Beschreibung: Provincie Limburg wenst een overheidsopdracht - raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van brandstoffen (diesel, benzine, LPG en CNG) en elektrisch laden via hybride tankkaarten. De tankkaarten worden voornamelijk in België gebruikt maar dienen eveneens in het buitenland bruikbaar te zijn. Alle diensten en instellingen van provinciebestuur Limburg kunnen gebruik maken van deze overheidsopdracht - raamovereenkomst. De opdracht heeft een maximale looptijd van 48 maanden.
Interne Kennung: PPP0SG-5307/5637/2025N156594
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N156594_1