See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT služby údržby, podpory a vývoja pre informačný systém ARDAL
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie stálej podpory IS a voliteľných služieb, zabezpečovania aktualizácii IS, poskytovania služieb pre poskytovanie vývoja, nových funkcií a rozhraní vrátane integrácie s externými systémami pre IS ARDAL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
Los: LOT-0001