2. Verfahren
Verfahren
Titel: Möbler och inredning för boendes egna rum och lägenheter
Beschreibung: Möbler och inredning för boendemiljö till socialt boende och omsorgsboendens egna rum och lägenheter.
Interne Kennung: N050U25-270
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 39140000 Haushaltsmöbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39510000 Heimtextilien, 39516000 Innenausstattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Möbler och inredning för boendes egna rum och lägenheter