See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów medycznych na potrzeby ortopedii dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów medycznych na potrzeby ortopedii dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”. Zamówienie jest podzielone na 14 części
Vorherige Bekanntmachung: 418917-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 STABILIZACJA KRĘGOSŁUPA
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 1 STABILIZACJA KRĘGOSŁUPA
Interne Kennung: 07/PN/2025/01
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 MATRYCA HEMOSTATYCZNA
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 2 MATRYCA HEMOSTATYCZNA
Interne Kennung: 07/PN/2025/02
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Produkty do artroskopii kolana i barku
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 3 Produkty do artroskopii kolana i barku
Interne Kennung: 07/PN/2025/03
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 implanty do zabiegów w obrębie stopy, stawu skokowego, ręki
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 4 implanty do zabiegów w obrębie stopy, stawu skokowego, ręki
Interne Kennung: 07/PN/2025/04
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zestawy do kontrastu
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 5 zestawy do kontrastu
Interne Kennung: 07/PN/2025/05
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 ostrza i dreny
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 6 ostrza i dreny
Interne Kennung: 07/PN/2025/06
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 system do ochrony głowy i oczu w ułożeniu pacjenta na brzuchu
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 7 system do ochrony głowy i oczu w ułożeniu pacjenta na brzuchu
Interne Kennung: 07/PN/2025/07
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 substytuty kostne
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 8 substytuty kostne
Interne Kennung: 07/PN/2025/08
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 produkty do intubacji
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów i wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w okresie 24 miesiące (2025 do 2027) Część 9 produkty do intubacji
Interne Kennung: 07/PN/2025/09