2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy gazów medycznych i osprzętu wraz z dzierżawą zbiorników, butli oraz osprzętu - znak sprawy: Z/83/PN/24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych (zwanych dalej zamiennie gazami lub towarem), których rodzaj i ilość zostały określone w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz sukcesywne dostawy osprzętu do gazu znieczulającego (50 % - tlenu / 50 % - podtlenku azotu) tj. ustników – dotyczy zadania nr 3 (zwanych dalej zamiennie towarem) w ilości podanej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik 2 do SWZ wraz z dzierżawą: zbiornika stacjonarnego z parownicą do tlenu ciekłego, (dotyczy zadania nr 1) zbiornika do azotu ciekłego i zbiornika do powietrza ciekłego do krioterapii, (dotyczy zadania 2) butli, (dotyczy zadań nr 2, 3, 4, 5, 6) oraz osprzętu tj. wózków do butli i zaworów dozujących, (dotyczy zadania nr 3) (zwanych dalej zamiennie przedmiotem dzierżawy), szczegółowo opisanych w formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, a także pozostałe zobowiązania wynikające z umowy mające na celu umożliwienie Zamawiającemu korzystania z towaru i przedmiotu dzierżawy oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 678462-2024
Interne Kennung: Z/83/PN/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania dostępności gazów medycznych. Najistotniejszym powodem skrócenia postępowania jest utrzymanie ciągłości dostaw. Podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawy gazów do celów medycznych wraz z dzierżawą butli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów do celów medycznych (zwanych dalej zamiennie gazami lub towarem), których rodzaj i ilość zostały określone w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ wraz z dzierżawą: butli, (dotyczy zadania nr 6) (zwanych dalej zamiennie przedmiotem dzierżawy), szczegółowo opisanych w formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, a także pozostałe zobowiązania wynikające z umowy mające na celu umożliwienie Zamawiającemu korzystania z towaru i przedmiotu dzierżawy oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6 – Dostawy gazów do celów medycznych wraz z dzierżawą butli