632686-2026 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Základní škola Chomutov, Školní 1480, investice do vzdělávání – specializovaná audiovizuální technika
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZákladní škola Chomutov, Školní 1480, investice do vzdělávání – specializovaná audiovizuální technika
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž specializované audiovizuální techniky v objektu Základní školy Školní 1480 v Chomutově, související se stavebními úpravami a technickou modernizací vybraných prostor v objektu. Součástí dodávky je též doprava do místa plnění, montáž, kompletní instalace audiovizuální techniky, vč. dodávky potřebné propojovací kabeláže a úvodního zaškolení obsluhy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213200 Tablettcomputer, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 30195000 Tafeln, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 35125100 Sensoren, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38652120 Videoprojektoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln, 30232100 Drucker und Plotter, 38652120 Videoprojektoren, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30230000 Computerbezogene Geräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 35125100 Sensoren, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Optionen
Beschreibung der Optionennavýšení, popřípadě snížení ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech