See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach Prokuratury Okręgowej w Lublinie i podległych jej jednostek wraz ze sprzątaniem terenów zewnętrznych i pielęgnacją zieleni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach Prokuratury Okręgowej w Lublinie i podległych jej prokuratur rejonowych wraz ze sprzątaniem terenów zewnętrznych i pielęgnacją zieleni.
Interne Kennung: 3020-7.261.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: sprzątanie obiektów, sprzątanie terenów zewnętrznych, pielęgnacja zieleni. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia, jako podwykonawcy). 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez system zapewniający obsługę procesu udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, zwany dalej Systemem. 5. System jest dostępny pod adresem: https://polublin.ezamawiajacy.pl . 6. Korzystanie z Systemu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez sprzęt, z którego korzystają użytkownicy Wykonawcy następujących minimalnych wymagań technicznych i specyfiki połączenia: Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 7. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma zakupowa, którym jest Marketplanet - Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. - ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl 8. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 9. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1557), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 10. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 13. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://polub.ezamawiajacy.pl 14. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa realizowana w obiektach położonych w Lublinie
Beschreibung: Usługa realizowana w obiektach położonych w Lublinie, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a: - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 3 013,98 m², w tym strych ok. 450 m², - teren zewnętrzny: ok. 600 m2, w tym teren utwardzony: ok. 500 m², teren zielony: ok. 100 m², 2) Budynek Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ w Lublinie przy ul. Narutowicza 32, - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 2 231 m², - teren zewnętrzny: ok. 1099,57 m2, w tym teren utwardzony: ok. 829,02 m², teren zielony: ok. 270,55 m², 3) Budynek Prokuratury Rejonowej w Lublinie i Prokuratury Rejonowej Lublin – Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10, - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 1 789 m², - teren zewnętrzny: ok 1 420 m² (wyłącznie teren utwardzony), 4) Budynek Prokuratury Okręgowej w Lublinie – Ul Krakowskie Przedmieście 64 - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 536,14 m² 5) Budynek Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 1, - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok 277,80 m².
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w zakresie części 1, które obejmuje świadczenie usługi sprzątania, realizowanej w Budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie – ul. Krakowskie Przedmieście 64 (Oficyna) 3 Wydział Prokuratury Okręgowej w Lublinie: 454,55 m2 pomieszczeń biurowych plus 130 m2 archiwum - która obejmuje każdorazowo powierzchnię 584,55 m2, na którą składają się: - 15 pomieszczeń biurowych, - 1 pomieszczenie socjalne, - 3 łazienki wszystko o pow. całkowitej 584,55 m 2. Świadczenie objęte prawem opcji, o którym mowa w § 1 ust. 3 Umowy dla części 1 będzie realizowana na każdorazowe zlecenie Zamawiającego, przekazane Wykonawcy nie później niż na 1 dzień roboczy przed wskazaną datą wykonania Usługi. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest nieobecność pracownika Zamawiającego odpowiedzialnego za sprzątanie obszaru, którego prawo to dotyczy. Sprzątanie odbywać się będzie według wymogów wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla zakresu podstawowego części pierwszej zamówienia. W ramach prawa opcji Zamawiający może zlecić usługę, podczas trwania umowy o której mowa w § 1 ust. 3 umowy nie więcej niż 55 razy. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta lub skorzysta z tego prawa jedynie w części. Warunkiem realizacji zakresu świadczenia objętego prawem opcji jest złożenie przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy dodatkowego oświadczenia wskazującego na zlecenie wykonania zakresu objętego prawem opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa realizowana w obiektach położonych w Białej Podlaskiej
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiektach położonych w Białej Podlaskiej”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 20-22, - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 647 m², w tym powierzchnia pokoi biurowych: ok. 440 m2, - teren zewnętrzny – brak do sprzątania 2) Budynek Ośrodka Zamiejscowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 5/7, powierzchnia biurowa przewidziana do sprzątania – ok. 571,64 m2
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Chełmie i Ośrodka Zamiejscowego w Chełmie
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Chełmie i Ośrodka Zamiejscowego w Chełmie”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Chełmie i Ośrodka Zamiejscowego w Chełmie przy ul. Sienkiewicza 20 - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 1 765 m², - teren zewnętrzny przewidziany do sprzątania: ok 1 856 m² (wyłącznie teren utwardzony).
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung
Los: LOT-0004
Titel: Usługa realizowana w obiektach w Kraśniku
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiektach w Kraśniku”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Kraśniku przy ul. Lubelskiej 81 - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: 300,83 m² (brak terenu zewnętrznego do sprzątania), 2) Pomieszczenia archiwum i dowodów rzeczowych znajdujące się w piwnicy Sądu Rejonowego w Kraśniku (al. Tysiąclecia 1) - powierzchnia ok. 23 m2 i ok. 28 m2 (płytki pcv), gdzie w zakres sprzątania wchodzi odkurzenie i umycie podłogi – raz na dwa miesiące
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Lubartowie
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Lubartowie”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Lubartowie przy ul. Al. 1000-lecia 4 - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 664 m², - teren zewnętrzny przewidziany do sprzątania: ok. 1 978 m2, w tym teren utwardzony ok. 1522 m² i teren zielony – ok. 456 m²,
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Łukowie
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Łukowie”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Łukowie przy Al. J. Piłsudskiego 28 - powierzchnia budynku przewidziana do sprzątania: ok. 647 m², - teren zewnętrzny przewidziany do sprzątania: ok. 2 516 m², w tym: teren utwardzony – ok. 1561 m² i teren zielony – ok. 955 m²,
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim przy ul. Przemysłowej 1C - powierzchnia budynku – ok. 1 284 m²,
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Parczewie
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Parczewie”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Parczewie przy ul. Warszawskiej 24 - powierzchnia budynku przeznaczona do sprzątania – ok. 228 m²,
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Puławach
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Puławach”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Puławach przy ul. Mościckiego 1 - powierzchnia budynku przeznaczona do sprzątania – ok. 620,12 m²,
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 36a - powierzchnia budynku przeznaczona do sprzątania – ok. 621 m²,
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Rykach
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej w Rykach”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej w Rykach przy ul. Karola Wojtyły 29 - powierzchnia budynku przeznaczona do sprzątania - ok. 425 m²,
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej we Włodawie
Beschreibung: „Usługa realizowana w obiekcie Prokuratury Rejonowej we Włodawie”, realizowana w następujących obiektach: 1) Budynek Prokuratury Rejonowej we Włodawie przy Al. Piłsudskiego 41 - powierzchnia budynku przeznaczona do sprzątania – ok. 323 m² plus taras ok. 3 m2.
Interne Kennung: Część nr 12