See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxbus (Collectief Vraagafhankelijk Vervoer) 21 gemeenten Zuidoost-Brabant en Provincie Noord-Brabant
Beschreibung: Taxbus is het Collectief Vraagafhankelijke Vervoersysteem (CVV) van 21 gemeenten in de Metropool Regio Eindhoven (MRE) en de provincie Noord-Brabant. Taxbus omvat meerdere Vervoerproducten: Het gesloten deur-deur en deur-Halte Vervoer dat alleen toegankelijk is voor door de deelnemende gemeenten daarvoor aangewezen personen zoals Wmo-Klanten. Flexibel Openbaar Vervoer (ov) van Halte naar overstaphalte en van Halte naar Halte (“Bravoflex”). De opdracht bestaat uit het uitvoeren van de vervoersdiensten en het uitvoeren van de ritaanname van het CVV van en in 21 gemeenten. De aanbesteding is verdeeld in een vijftal percelen die elk apart worden gegund en gecontracteerd. De perceelindeling is als volgt: Perceel 1: Taxbus Vervoer Eindhoven e.o. Perceel 2: Taxbus Vervoer Helmond e.o. Perceel 3: Taxbus Vervoer De Kempen – A2-gemeenten Perceel 4: Taxbus Vervoer Gemert-Bakel - Laarbeek Perceel 5: Taxbus Mobiliteitscentrum vervoerproducten
Interne Kennung: 2024-GEZ-FKE-00257
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Taxbus Vervoer Eindhoven e.o.
Beschreibung: Perceel 1 Taxbus Vervoer Eindhoven e.o.: Gemeenten Best, Eindhoven, Geldrop-Mierlo, Nuenen c.a., Oirschot*, Son en Breugel, Veldhoven, Waalre en Provincie Noord-Brabant *Als opdrachtgever voor de gemeente Oirschot treedt op de Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking Kempen.
Interne Kennung: 2024-GEZ-FKE-00257 - perceel 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende diensten behouden zich het recht voor om ander doelgroepenvervoer (met name het leerlingenvervoer) van één of meer deelnemende gemeenten onderdeel uit te laten maken van de overeenkomst gedurende de (resterende) contractperiode (zie wijzigingsbepaling in de conceptovereenkomst). Bijlage 18 bevat informatie over het aantal leerlingen dat -op dit moment- gebruik maakt van het leerlingenvervoer van de gemeenten. Het is nog niet zeker of en wanneer deze integratie plaats zal vinden, maar in ieder geval niet vanaf de start van deze overeenkomst. De in de bijlage opgenomen volumes zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De toevoeging van het doelgroepenvervoer is per deelnemende gemeente afhankelijk van de besluitvorming in die betreffende gemeente. Voor deze optie is een herzieningsclausule in de concept overeenkomst opgenomen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Taxbus Vervoer Helmond e.o
Beschreibung: Perceel 2 Taxbus Vervoer Helmond e.o: Gemeenten, Asten, Deurne, Helmond, Someren en Provincie Noord-Brabant.
Interne Kennung: 2024-GEZ-FKE-00257 - perceel 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Taxbus Vervoer De Kempen & A2-gemeenten
Beschreibung: Perceel 3 Taxbus Vervoer De Kempen & A2-gemeenten: De Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking Kempen (GRSK)*, Gemeenten: Cranendonck, Heeze-Leende, Valkenswaard en Provincie Noord-Brabant *De Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking Kempen is een samenwerkingsverband van de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden. Voor perceel 3 handelend namens deze gemeenten m.u.v. Oirschot.
Interne Kennung: 2024-GEZ-FKE-00257 - perceel 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Vervoer Gemert-Bakel en Laarbeek
Beschreibung: Perceel 4 Taxbus Vervoer Gemert-Bakel en Laarbeek: Gemeenten Gemert-Bakel en Laarbeek en Provincie Noord-Brabant.
Interne Kennung: 2024-GEZ-FKE-00257 - perceel 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Taxbus Mobiliteitscentrum
Beschreibung: Perceel 5 Taxbus Mobiliteitscentrum: Gemeenten Asten, Best, Cranendonck, Deurne, Eindhoven, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Heeze-Leende, Helmond, De Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking Kempen, Laarbeek, Nuenen c.a., Oirschot, Someren, Son en Breugel, Valkenswaard, Veldhoven, Waalre en de Provincie Noord-Brabant
Interne Kennung: 2024-GEZ-FKE-00257 - perceel 5