632720-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Bauarbeiten – ATLETSKI CENTER LJUBLJANA IZGRADNJA PODHODA TER UREDITEV JAVNE INFRASTRUKTURE Z IZGRADNJO KOMUNALNEGA KOLEKTORJA (Izgradnja podhoda pod železniško progo na Goriški ulici ter ureditev gospodarske javne infrastrukture z izgradnjo komunalnega kolektorja v sklopu gradnje Atletskega centra Ljubljana)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ATLETSKI CENTER LJUBLJANA IZGRADNJA PODHODA TER UREDITEV JAVNE INFRASTRUKTURE Z IZGRADNJO KOMUNALNEGA KOLEKTORJA (Izgradnja podhoda pod železniško progo na Goriški ulici ter ureditev gospodarske javne infrastrukture z izgradnjo komunalnega kolektorja v sklopu gradnje Atletskega centra Ljubljana)
Beschreibung: ATLETSKI CENTER LJUBLJANA IZGRADNJA PODHODA TER UREDITEV JAVNE INFRASTRUKTURE Z IZGRADNJO KOMUNALNEGA KOLEKTORJA (Izgradnja podhoda pod železniško progo na Goriški ulici ter ureditev gospodarske javne infrastrukture z izgradnjo komunalnega kolektorja v sklopu gradnje Atletskega centra Ljubljana)
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553888