See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW NA ROK 2027 CZ. I
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków na rok 2027 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. Całe zamówienie na dostawę leków na 2027 r. obejmuje 45 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 15 pakietów (części).
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.49.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - INIEKCJE, TABLETKI
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - LORAZEPAM
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - ENOXAPARINUM
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - TABLETKI, INIEKCJE
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - IMMUNOGLOBULINY
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - IMMUNOGLOBULINY
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - NADROPARINUM
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 – PŁYNY INFUZYJNE
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - PŁYNY INFUZYJNE
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 – CLINDAMYCINUM, ROCURONIUM
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 - ANTYBIOTYKI, LEKI PSYCHOTROPOWE
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 - INDAPAMID , TRIMETAZYDYNA
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 - INJEKCJE
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 - DEXAMETAZON, HYDROCORTISON
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15 - INJEKCJE , TABLETKI