2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talihooldus- ja niitmisteenus Lääneranna valla kohalikel teedel ja tänavatel 2026-2030
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Lääneranna valla kohalikel teedel ja tänavatel 2026-2030 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Virtsu
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Virtsu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0001
Los: LOT-0003
Titel: Lõpe
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Lõpe piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0003
Los: LOT-0004
Titel: Koonga
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Koonga piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0004
Los: LOT-0005
Titel: Mihkli ja Kõima
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Mihkli, Kõima piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0005
Los: LOT-0006
Titel: Tuudi
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Tuudi piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0006
Los: LOT-0007
Titel: Alaküla
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Alaküla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0007
Los: LOT-0008
Titel: Kirbla
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Kirbla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0008
Los: LOT-0009
Titel: Saulepi
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Saulepi piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0009
Los: LOT-0010
Titel: Varbla
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Varbla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0010
Los: LOT-0011
Titel: Paatsalu
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Paatsalu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0011
Los: LOT-0012
Titel: Paadremaa
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Paadremaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0012
Los: LOT-0013
Titel: Kõmsi
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Kõmsi piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0013
Los: LOT-0014
Titel: Vatla
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Vatla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0014
Los: LOT-0015
Titel: Matsalu
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Matsalu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0015
Los: LOT-0016
Titel: Rooglaiu
Beschreibung: Talihooldus- ja niitmisteenus Rooglaiu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310056-0016