See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie de aparatura medicala pe loturi
Beschreibung: Achizitie de aparatura medicala pe loturi- conform cerințelor din caietul de sarcini si anexelor la caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a zecea (10) zi inainte de termenul stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarficari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 13.
Interne Kennung: 2967AAT/17.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: consolă interpretare RMN
Beschreibung: consolă interpretare RMN - 1 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: consolă interpretare CT
Beschreibung: consolă interpretare CT - 1 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: sistem centralizat de preparare și distribuție concentrat dializă
Beschreibung: sistem centralizat de preparare și distribuție concentrat dializă - 2 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: stație aer comprimat
Beschreibung: stație aer comprimat- 1 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte