632767-2026 - Ergebnis
Polen – Klimageräte – Wymiana klimatyzacji radarów THALES w Poznaniu i Wrocławiu oraz instalacja klimatyzacji w pomieszczeniach energetyki CZRL Warszawa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana klimatyzacji radarów THALES w Poznaniu i Wrocławiu oraz instalacja klimatyzacji w pomieszczeniach energetyki CZRL Warszawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana klimatyzacji radarów THALES w Poznaniu i Wrocławiu oraz instalację klimatyzacji w pomieszczeniach energetyki CZRL Warszawa w podziale na 3 części: Część nr 1: Wymiana Klimatyzacji Radaru THALES Poznań; Część nr 2: Dostawa i montaż klimatyzacji w CZRL Warszawa; Część nr 3: Wymiana Klimatyzacji Radaru THALES Wrocław. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 532513-2026
Interne Kennung: 072/MZP/2026/P/GSŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Wymiana Klimatyzacji Radaru THALES Poznań
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Dostawa i montaż klimatyzacji w CZRL Warszawa;
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Wymiana Klimatyzacji Radaru THALES Wrocław
Interne Kennung: Część nr 3