632770-2026 - Ergebnis
Litauen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų pirkimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių transporto priemonių atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų pirkimas
Beschreibung: Įvairių markių naujų, originalių, kokybiškų tarnybinių transporto priemonių remontui ir priežiūrai reikalingų atsarginių dalių įsigijimas.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tarnybinių transporto priemonių atsarginės dalys ir eksploatacinės medžiagos
Interne Kennung: 1