632801-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Bau von medizinischen Spezialgebäuden – Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’
Beschreibung: Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’, conform documentatiei de atribuire. Termene pentru depunerea/raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare: A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4229512_2024_PAAPD1484102
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215120 Bau von medizinischen Spezialgebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’, conform documentatiei de atribuire.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33100000 Medizinische Geräte, 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 45111100 Abbrucharbeiten, 45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten