See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge održavanja i dogradnje platforme uredskog poslovanja
Beschreibung: Predmet nabave je usluga održavanja i dogradnje platforme uredskog poslovanja prema tehničkoj specifikaciji i količinama navedenim u nastavku i troškovniku. Okvirni sporazum se sklapa na rok od 36 mjeseci.
Interne Kennung: VV-11/2024-EU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0000