2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop solvents voor LignoValue Pilot Infrastructuur
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van solvents. De basisovereenkomst heeft een duurtijd van 1 jaar en kan 3 keer stilzwijgend met telkens 1 jaar verlengd worden.
Interne Kennung: 10/16/2023 3:07 PM 3PID957 RO-SOLV- 23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aankoop solvents voor LignoValue Pilot Infrastructuur
Interne Kennung: VITO 2023-SCT- Aankoop solvents