2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkregie en Agroloket Landbouwnetwerk Regio Foodvalley
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer die het operationeel en organisatorisch beheer van het Landbouwnetwerk Regio Foodvalley kan uitvoeren, inclusief het bemensen van het Agroloket en het beheer van de website van het Landbouwnetwerk. Dit omvat het versterken van bestaande processen, het uitbreiden van het netwerk, en het bereiken van meer concrete resultaten die bijdragen aan een toekomstbestendige landbouwsector. € 1.500.000
Interne Kennung: ANB - Lanbouwnetwerk RFV - 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131000 Dienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer die het operationeel en organisatorisch beheer van het Landbouwnetwerk Regio Foodvalley kan uitvoeren, inclusief het bemensen van het Agroloket en het beheer van de website van het Landbouwnetwerk. Dit omvat het versterken van bestaande processen, het uitbreiden van het netwerk, en het bereiken van meer concrete resultaten die bijdragen aan een toekomstbestendige landbouwsector. 1.500.000 euro
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 keer worden verlengd voor de duur van 1 jaar.