632878-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego, w podziale na części: 1. Część nr 1 – Zakup i dostawa komputera przenośnego – 1 szt. 2. Część nr 2 – Zakup i dostawa tabletu – 1 szt. 3. Część nr 3 – Zakup i dostawa zestawu komputerowego typu mini PC z akcesoriami – 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia: 1. w odniesieniu do części nr 1 stanowi załącznik nr 1A do SWZ, 2. w odniesieniu do części nr 2 stanowi załącznik nr 1B do SWZ, 3. w odniesieniu do części nr 3 stanowi załącznik nr 1C do SWZ
Interne KennungD/66/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniano SWZ oraz na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia oraz za pośrednictwem której odbywa się komunikacja pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym:https://platformazakupowa.pl/transakcja/1173845 zwana dalej platformą zakupową. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: 2.1. na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy (z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy), 2.2. na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 poz. 514 ze zm.), zwanej dalej ustawą o szczególnych rozwiązaniach. Zamawiający wskazuje, że w zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa w pkt 2.2. Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”. 2.3. tj. nie są podmiotami, o których mowa w art.5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1); lub nie będą wykonywać przedmiotu zamówienia z udziałem podmiotów, o których mowa w art. 5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). 3. Zamawiający nie przewiduje podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 109 ust. 1 ustawy. 4. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu w terminie składania ofert następujące dokumenty: 5.1. Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ). 5.2. Oświadczenie wykonawcy składane w związku z art. 5k, który został wprowadzony art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zgodnie z załącznikiem nr 2-1 do SWZ. 5.3. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego [KRS], Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej [CEiDG] lub innego właściwego rejestru – celem potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 5.4. Pełnomocnictwo* dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty lub ogólnodostępnych dokumentów rejestrowych). * Pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii. W sytuacji, w której Wykonawcą są podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia dostarczają – jeżeli dotyczy: 5.5. Oświadczenie wykonawcy składane w związku z art. 5k, który został wprowadzony art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zgodnie z załącznikiem nr 2-1 do SWZ. Oświadczenie o którym mowa w pkt. 5.6 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 5.6. Pełnomocnictwo** dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy – w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia (np. spółki cywilne, konsorcja), wykonawcy zobowiązani są ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pkt. 5.4 stosuje się. ** Pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii. 6. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 27.01.2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 1 - Zakup i dostawa komputera przenośnego – 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest: Zakup i dostawa komputera przenośnego – 1 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Zamawiający wymaga by dostarczony przez Wykonawcę przedmiot zamówienia (odpowiednio dla części zamówienia) został wniesiony (i uruchomiony, jeżeli dotyczy) do pomieszczenia wyznaczonego przez Zamawiającego, w terminie określonym w pkt. 4. SWZ
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 2 - Zakup i dostawa tabletu – 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest: Zakup i dostawa tabletu – 1 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1B do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Zamawiający wymaga by dostarczony przez Wykonawcę przedmiot zamówienia (odpowiednio dla części zamówienia) został wniesiony (i uruchomiony, jeżeli dotyczy) do pomieszczenia wyznaczonego przez Zamawiającego, w terminie określonym w pkt. 4. SWZ
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 3 – Zakup i dostawa zestawu komputerowego typu mini PC z akcesoriami – 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest: Zakup i dostawa zestawu komputerowego typu mini PC z akcesoriami – 1 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1C do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Zamawiający wymaga by dostarczony przez Wykonawcę przedmiot zamówienia (odpowiednio dla części zamówienia) został wniesiony (i uruchomiony, jeżeli dotyczy) do pomieszczenia wyznaczonego przez Zamawiającego, w terminie określonym w pkt. 4. SWZ
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer