See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja zabytków ruchomych dla projektu pn.: „Zamek otwarty – kompleksowa modernizacja zespołu budynków wystawienniczych i magazynowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu” w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełna konserwacja 805 obiektów muzealnych ze zbiorów Muzeum Zamkowego w Sandomierzu. Obiekty pochodzą z różnych działów i charakteryzują się różnorodnością pod względem technik wykonania i zastosowanych materiałów. Celem prac jest zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez wykonanie profesjonalnych zabiegów konserwatorskich zgodnie z obowiązującymi zasadami prac konserwatorskich i konserwatorsko- restauratorskich oraz wykonaniem dokumentacji opisowej i wizualnej z przeprowadzonych prac wraz z dokumentacją stanu zachowania. 2. Przedmiot zamówienia został określony w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521220 Konservierung von Ausstellungsobjekten
5. Los
Los: LOT-0001