See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu (gaļas produktu, konditorejas un miltu izstrādājumu, bakalejas, konservēto, skābēto un pārstrādāto pārtikas produktu) piegāde Cēsu pilsētas pansionātam
Beschreibung: Pārtikas produktu (gaļas produktu, konditorejas un miltu izstrādājumu, bakalejas, konservēto, skābēto un pārstrādāto pārtikas produktu) piegāde Cēsu pilsētas pansionātam
Interne Kennung: 2026/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gaļas produktu piegāde
Los: LOT-0002
Titel: Konditorejas un miltu izstrādājumu piegāde
Los: LOT-0003
Titel: Bakalejas, konservēto, skābēto un pārstrādāto pārtikas produktu piegāde
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15812000 Pastry goods and cakes, 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
Place of performance
Postal address: Kovārņu iela 20, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101
Town: Cēsis
Postcode: LV-4101