2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pełnienia obowiązków Inwestora Zastępczego WIM-PIB.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia obowiązków Inwestora Zastępczego WIM - PIB. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 4. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 180072-2026
Interne Kennung: P/636/2025/SEN/WIM - 160/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: Usługa pełnienia obowiązków Inwestora Zastępczego WIM-PIB. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: Usługa pełnienia obowiązków Inwestora Zastępczego WIM-PIB.