See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga upravljanja projektom, podrške u provedbi postupka javne nabave i pravne podrške u provedbi projekta Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Karlovac - Duga Resa
Beschreibung: Predmet nabave su usluge upravljanja projektom, podrške u provedbi postupaka javne nabave i pravne podrške u provedbi projekta"Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Karlovac - Duga Resa"
Interne Kennung: EVV-4/2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usluga pravne podrške u provedbi projekta
Beschreibung: Usluge pravne podrške u provedbi projekta. Detaljan opis usluga je dan u Projektnom zadatku za grupu nabave 2 (knjiga 2.2 DON). Usluga pravne podrške u sklopu predmetnog ugovora obuhvaća usluga pravne pomoći i pravnog savjetovanja Naručitelja u provedbi slijedećih Ugovora o radovima i uslugama u okviru Projekta: 1.IZGRADNJA LINIJSKIH OBJEKATA AGLOMERACIJE KARLOVAC-DUGA RESA - postupak podijeljen u 5 grupa nabave (Ugovori 1. do 5., vidi poglavlje 2.1.1), otvoreni postupak nabave radova procijenjene vrijednosti od 364.667.348,00 HRK bez PDV-a 2.IZGRADNJA POSTROJENJA ZA SOLARNO SUŠENJE MULJA - postupak nije podijeljen u grupe nabave (Ugovor 6. , vidi poglavlje 2.1.1), otvoreni postupak nabave radova procijenjene vrijednosti od 15.500.000,00 HRK bez PDV-a 3.USLUGE NADZORA NAD PROJEKTOM "POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE KARLOVAC-DUGA RESA" (Ugovor 7., vidi poglavlje 2.1.1), otvoreni postupak nabave usluga procijenjene vrijednosti od 13.577.500,00 HRK bez PDV-a
Interne Kennung: EVV-4/2020-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79111000 Rechtsberatung