633017-2026 - Ergebnis
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Furnizare alimente
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare alimente
Beschreibung: Furnizarea alimentelor necesare asigurării hranei tuturor beneficiarilor, adulți, rezidenți ai Căminului Pentru Persoane Vârstnice HĂGHIG. Furnizarea zilnică de alimente , grupate în 8 loturi pentru a căror contractare se pot depune oferte ptr. 1 lot sau 8 loturi sau ptr. combinatii ale acestora. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 10 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod consolidat , clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări sau de informatii suplimentare in a 5-a zi inainte de data limită de depunere a ofertelor, cu condiția ca solicitările de clarificări sau de informații suplimentare să fie adresate de către OE în termenul prevăzut la sectiunea 1.3 din Fișa de date, respectiv cu 7 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4404770_2026_PAAPD1609386
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Diverse produse alimentare
Beschreibung: Furnizare de alimente, conform cerințelor din caietul de sarcini, pentru asigurarea hranei rezidenților Căminului pentru Persoane Vârstnice Hăghig.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Carne și produse din carne
Beschreibung: Furnizarea de alimente, conform cerințelor din caietul de sarcini, pentru asigurarea hranei rezidentilor Căminului pentru Persoane Vârstnice Hăghig.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Legume și fructe proaspete
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0004
Titel: Ouă, lapte și produse din lapte
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Conserve si legume congelate
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Produse de cofetărie și patiserie
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0007
Titel: Pâine și produse de panificație
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0008
Titel: Dulciuri si produse zahăroase
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren