633034-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ophthalmika – Biologická léčba Antivirotika a Oftalmologika ZK 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBiologická léčba Antivirotika a Oftalmologika ZK 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem antivirotik a oftalmologik, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 4 této zadávací dokumentace (Specifikace předmětu veřejné zakázky) a v příloze č. 3 této zadávací dokumentace (Cenová nabídka (Příloha č. 3.1 až Příloha č. 3.7)).
Interne Kennung25048
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
5. Los
LosLOT-0007
Titel7. Sofosbuvir, Velpatasvir
Interne Kennung25048/7
LosLOT-0006
Titel6. Glekaprevir, Pibrentasvir
Interne Kennung25048/6
LosLOT-0001
Titel1. Remdesivir
Interne Kennung25048/1
LosLOT-0005
Titel5. Dupilumab
Interne Kennung25048/5
LosLOT-0004
Titel4. Dexamethason
Interne Kennung25048/4
LosLOT-0003
Titel3. Aflibercept
Interne Kennung25048/3
LosLOT-0002
Titel2. Faricimab
Interne Kennung25048/2