See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Food en food-gerelateerde producten
Beschreibung: Het leveren van food en food-gerelateerde producten ten behoeve van de horeca opleidingen, opleiding Brood en banket en de hybride kantine MMS van het Graafschap College (perceel 1), en de benodigdheden voor de kantines van het Graafschap College waar in eigen beheer catering wordt verzorgd (perceel 2). Ook het leveren van producten die vanuit vendingautomaten worden verkocht zijn onderdeel van de opdracht. Het vullen van de vendingautomaten gebeurt door medewerkers van het Graafschap College. De levering van specifieke streekproducten, koffie en thee, banqueting en het bijvullen van smartfridges die op sommige locaties aanwezig zijn, behoren niet tot de scope van de opdracht. Ook bij de catering van evenementen kan er gebruik worden gemaakt van een andere leverancier. Het is mogelijk dat de invulling van kantinevoorzieningen en het aantal smartfridges of vendingautomaten gedurende de looptijd van de overeenkomst wijzigt, en dat dit invloed heeft op de omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht was in 2022 € 645.000,- per jaar inclusief btw. De onderverdeling was circa € 200.000,- voor perceel 1 en circa € 445.000,- voor perceel 2. De totale omvang van de opdracht is maximaal € 1.250.000,- inclusief btw voor perceel 1 en maximaal € 2.750.000,- inclusief btw voor perceel 2. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveringen t.b.v. horecaopleidingen
Beschreibung: Het leveren van food en food-gerelateerde producten ten behoeve van de horeca opleidingen, opleiding Brood en banket en de hybride kantine MMS van het Graafschap College.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kantinefaciliteiten en vendingautomaten
Beschreibung: De benodigdheden voor de kantines van het Graafschap College waar in eigen beheer catering wordt verzorgd.
Interne Kennung: 2