2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouw- en woonrijp maken ontwikkelgebied Leesten Schouwbroek (DAS)
Beschreibung: De gemeente Zutphen gaat een nieuwe woonwijk realiseren tussen het buitengebied en de wijk Leesten Oost: Leesten Schouwbroek. Een duurzame wijk die een mooie overgang-vormt tussen het buitengebied en Leesten Oost. Voor het bouw- en woonrijp maken van de verschillende gebiedsdelen is de gemeente Zutphen op zoek naar GWW-aannemers die, na toelating tot het DAS, kunnen inschrijven op nadere offerteuitvragen. Zie verder de leidraad. Ca. 22 ha.
Interne Kennung: 305916
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de leidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
63306-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 305916
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie de leidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1