See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na 10 zadań: 1) Zadanie 1 – Laptopy i komputery biurowe, 2) Zadanie 2 – Akcesoria komputerowe, 3) Zadanie 3 – Tablet, 4) Zadanie 4 – Laptopy z zasilaczem i stacje dokujące, 5) Zadanie 5 – Komputer stacjonarny obliczeniowy, 6) Zadanie 6 – Serwer GPU, 7) Zadanie 7 – Macierze dyskowe, 8) Zadanie 8 – Serwery wirtualizacji, 9) Zadanie 9 – Macierz wirtualizacji, 10) Zadanie 10 – Backup taśmowy LTO. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Oferowane urządzenia muszą posiadać fabryczne, trwałe naniesienie przez producenta znaku CE. Muszą pochodzić z legalnego źródła oraz być dostarczone przez autoryzowany kanał sprzedaży producenta na terenie Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 4. Przedmiot zamówienia nie może naruszać bezpieczeństwa publicznego lub istotnego interesu bezpieczeństwa państwa, mając na względzie m.in. fakt, że Zamawiający zgodnie z art. 4 pkt. 1) Ustawa z dnia 5 lipca 2018 r. o Krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 20), należy do Krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest zgodnie z art. 3 Ustawy, zapewnienie cyberbezpieczeństwa na poziomie krajowym, w tym zapewnienie niezakłóconego świadczenia usług kluczowych i usług cyfrowych, przez osiągnięcie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemów informacyjnych służących do świadczenia tych usług oraz zapewnienie obsługi incydentów. Tym samym, Oprogramowanie musi być zgodne z celem Krajowego systemu cyberbezpieczeństwa i przepisami Ustawy oraz nie zagrażać cyberbezpieczeństwu, bezpieczeństwu publicznemu lub istotnemu interesowi bezpieczeństwa państwa. 5. Informacje dotyczące zadań od 6 do 10: Dostarczone urządzenia oraz jego komponenty składowe muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Oferowane komponenty muszą być kompatybilne i znajdować się na liście kompatybilności producenta. Sprzęt nie może znajdować się na listach „end-od-sale”, „end-od-support” Producenta co najmniej na dzień złożenia oferty. 6. Ograniczenie udziału dostaw i usług pochodzących z państw trzecich: 1) Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp, w niniejszym postępowaniu nie dopuszcza ofert z udziałem dostaw pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych zawartych przez Unię Europejską w zakresie zamówień publicznych, o których mowa w art. 16a ustawy Pzp, 2) Ograniczenie, o którym mowa powyżej, ma zastosowanie do wszystkich Wykonawców, niezależnie od ich siedziby lub miejsca zamieszkania, w przypadku, gdy oferta obejmuje dostawy pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych UE w zakresie zamówień publicznych, 3) Wykonawca jest zobowiązany złożyć w treści Formularza ofertowego oświadczenie o pochodzeniu oferowanych dostaw, 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania od Wykonawcy dodatkowych wyjaśnień lub dokumentów potwierdzających kraj pochodzenia oferowanych dostaw, 5) Oferta obejmująca dostawy pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych UE w zakresie zamówień publicznych zostanie uznana za niezgodną z warunkami zamówienia i odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery 30213100-6 Komputery przenośne 30213300-8 Komputer biurkowy 30213200-7 Komputer tablet 30237200-1 Akcesoria komputerowe 48800000-6 Systemy i serwery informacyjne 30233141-1 – Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Interne Kennung: PN/37/FZP/FI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laptopy i komputery biurowe
Beschreibung: Laptop biurowy 14” - 24 sztuki Komputer biurowy - 6 sztuk Laptop 14” - 1 sztuka Laptop biurowy 16” - 3 sztuki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Akcesoria komputerowe
Beschreibung: Monitor 27” - 11 szt. Mysz bezprzewodowa - 13 szt. Klawiatura z myszą bezprzewodową - 5 szt. Mysz ergonomiczna - 4 szt. Plecak do laptopa - 2 szt. Słuchawki internetowe z mikrofonem - 4 szt. Przewód HDMI - 1 szt. Accesspointy - 2 szt. Myszka podwyższona - 3 szt. Dysk przenośny - 3 szt. Słuchawki Bluetooth - 2 szt. Przewód LAN - 20 szt. Dyski 2,5” - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Tablet
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 30237450 Grafiktabletts
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Laptopy z zasilaczem i stacje dokujące
Beschreibung: Laptop z zasilaczem - 6 szt. Stacja dokująca USB C - 16 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Komputer stacjonarny obliczeniowy
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – Serwer GPU
Interne Kennung: Zadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – Macierze dyskowe
Beschreibung: Macierz Dyskowa 4 - 1 szt. Macierz Dyskowa - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – Serwery wirtualizacji
Beschreibung: Serwery wirtualizacji - 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 – Macierz wirtualizacji
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – Backup taśmowy LTO
Interne Kennung: Zadanie 10
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk