633070-2025 - Ergebnis
Dänemark – Zugangskontrollsystem – Elektronisk låsesystem til borgere i eget hjem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektronisk låsesystem til borgere i eget hjem
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb og levering af elektronisk låsesystem til borgere i eget hjem. Udbuddet omfatter levering af elektroniske låseenheder, et tilhørende IT-system bestående af et administrationssystem og den adgangsgivende enhed, samt servicering og hosting af IT-systemet.
Vorherige Bekanntmachung349645-2025
Interne Kennung3953
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenKontrakten indeholder optioner vedrørende tilkøb af batterier og forlængelse af kontrakten. Ordregiver kan udnytte optioner vedrørende tilkøb af batterier i hele kontraktperioden og eventuelle forlængelser. Ordregiver kan forlænge kontrakten 2 gange i op til 12 måneder ad gangen.