633083-2026 - Ergebnis
Estland – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Bürootarbed
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bürootarbed
Beschreibung: Hanke eesmärk on hankida riigihanke alusdokumentides (RHAD) seatud tingimustele vastavaid bürootarbeid, trükiseid ja bürootehnika kulumaterjale (toonerid). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307234-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237310 Schriftartenkassetten für Drucker, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osa 1 Bürootarbed
Beschreibung: Mitmesuguste bürootarvete ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307234-0001
Los: LOT-0002
Titel: Osa 2 Trükised
Beschreibung: Hanke esemeks on mitmesuguste trükiste tellimine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. Teenus peab sisaldama trüki ettevalmistust, trükiteenust, järeltöötlust, vajadusel komplekteerimist ja tarnimist. Samuti materjalide tagamist trükkimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307234-0002
Haupteinstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe
Los: LOT-0003
Titel: Osa 3 Bürootehnika kulumaterjalid (toonerid)
Beschreibung: Hanke eesmärk on hankida kasutusel olevatele printeritele ja koopiamasinatele toonereid ning vajadusel muid hanke alusdokumentidele vastavaid bürootehnika kulumaterjale. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307234-0003
Haupteinstufung (cpv): 30237310 Schriftartenkassetten für Drucker