2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené služby dodávky zemního plynu pro město Uničov, jeho příspěvkové organizace, sbory dobrovolných hasičů a společnosti s majetkovou účastí města na roky 2026 a 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatelů (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat zemní plyn, - přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění, ve znění pozdějších předpisů vyhl. č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek energetického regulačního úřadu ERÚ), - zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, - zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny zemního plynu. Místo plnění: Odběrná místa zastupujícího zadavatele a zúčastněných zadavatelů. Odběrná místa zemního plynu zadavatelů v kategorii maloodběr v celkovém počtu 57 a v celkovém množství dodávky cca 3 640 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2026 6:00 hod. do 1.1.2028 6:00 hod. – cca 7 279 MWh. Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ ZP 2026-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z důvodu provozních potřeb může zákazník v průběhu smluvního období počet měřících nebo odběrných míst změnit, a to jak zrušením stávajících, tak zřízením nových odběrných míst (případně i přepisem odběrných míst z jiného subjektu). V případech zrušení odběrného místa u zákazníka, zejména z důvodu převodu vlastnických práv k odběrnému místu, odstranění odběrného místa, demolice, zničení živelnou pohromou, je zákazník oprávněn ukončit smluvní vztah s vybraným dodavatelem k danému odběrnému místu nejpozději do 30 dnů ode dne oznámení dodavateli o zrušení odběrného místa, a to bez nároku na finanční kompenzaci. V případě připojení nového odběrného místa je obchodník povinen zahájit dodávky dle podmínek uvedených v této smlouvě, pokud se smluvní strany písemně nedohodnou jinak.