6331-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reagentien und Kontrastmittel – Vrijwillige transparantie voor de levering van een klinische gammaretrovirale vector
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie voor de levering van een klinische gammaretrovirale vector
BeschreibungHet onderhands gunnen van een overheidsopdracht boven de EU-drempelwaarde. Met een beroep op de technische uitzondering van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b sub 2 Aw 2012. Aanschaf van een klinische gammaretrovirale vector (Micro-Batch 144ml virus en GMP-Batch 10L virus) ten behoeve van CAR-T-cel productie voor gebruik in klinische studies. 1
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1