2. Verfahren
Verfahren
Titel: Productie en levering van maaltijden voor de woonzorgcentra van VZW Zusterhof
Beschreibung: Productie en levering van maaltijden voor de woonzorgcentra van VZW Zusterhof
Interne Kennung: ZH-2023-002
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZH-2023-002 - 1
Beschreibung: Productie en levering van maaltijden voor de woonzorgcentra van Zusterhof VZW
Interne Kennung: 1