See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intenzifikace ČOV Týnec nad Sázavou II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je intenzifikace a rekonstrukce ČOV v městě Týnec nad Sázavou. Veřejná zakázka bude spolufinancována z prostředků Operačního programu Životní prostředí (registrační číslo projektu CZ.05.01.04/02/22_021/0000477).
Interne Kennung: Intenzifikace ČOV Týnec nad Sázavou II
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001