See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van cv-installaties en regenwaterpompinstallaties in Ninove en Velzeke
Beschreibung: Voorliggende dienstverleningsopdracht omvat voornamelijk: - het onderhoud, de herstellingen en desgevallend de vervanging van installaties voor verwarming en productie sanitair warm water op gas in verhuurde woningen; - het onderhoud, de herstellingen en desgevallend de vervanging van collectieve installatie voor verwarming en productie sanitair warm water op gas in verhuurde appartementen; - het onderhoud van installaties voor regenwaterpompinstallaties in verhuurde woningen.
Interne Kennung: 10/12/2023 4:00 PM 3PID88 2023\002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Onderhoud van cv-installaties en regenwaterpompinstallaties in Ninove en Velzeke
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen, 45259300 Reparatur und Wartung von Heizanlagen