2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en inspecteren riolen in Westfriesland 2024-2027
Beschreibung: Voor de periode 2024-2027 moet voor de 7 Westfriese gemeenten gezamenlijk ca 391.500 m riool worden gereinigd en geïnspecteerd. Elke gemeente geeft afzonderlijk opdracht. Naast inspectie hoort ook het bezorgen van bewonerskaarten en rapportage van de gereinigde en geïnspecteerde riolen tot de werkzaamheden. ca. 391.500 meter riolering moet geïnspecteerd en gereinigd worden.
Interne Kennung: 2033329
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De totale opdrachtwaarde van de drie percelen overstijgt de EU drempel voor Diensten. Dit betekent dat de gehele opdracht Europees aanbesteed moet worden: * Er zijn voldoende ondernemers die op één van de percelen kunnen inschrijven. * Door in één keer te gunnen blijven administratieve lasten voor zowel inschrijvers als aanbestedende dienst beperkt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland
Beschreibung: Voor de periode 2024-2027 moet voor de gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland gezamenlijk ca 98.500 m riool worden gereinigd en geïnspecteerd. Elke gemeente geeft afzonderlijk opdracht. Stede Broec: ca. 44.000 meter Enkhuizen: ca. 24.500 meter Drechterland: ca. 30.000 meter De geraamde waarde is de waarde over de maximale looptijd van vier (4) jaar. Zodra de totale uitgaven boven deze waarde uitkomen, eindigen de overeenkomsten van rechtswege. Na opdrachtverstrekking wordt er door en per gemeente een verdeling van de te verwachten uitgaven verstrekt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties
Los: LOT-0002
Titel: Koggenland, Opmeer en Medemblik
Beschreibung: Voor de periode 2024-2027 moet voor de gemeenten Koggenland, Opmeer en Medemblik gezamenlijk ca 133.000 m riool worden gereinigd en geïnspecteerd. Elke gemeente geeft afzonderlijk opdracht. Koggenland: ca. 28.000 meter Opmeer: ca. 42.500 meter Medemblik: ca. 62.500 meter De geraamde waarde is de waarde over de maximale looptijd van vier (4) jaar. Zodra de totale uitgaven boven deze waarde uitkomen, eindigen de overeenkomsten van rechtswege. Na opdrachtverstrekking wordt er door en per gemeente een verdeling van de te verwachten uitgaven verstrekt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Hoorn
Beschreibung: Voor de periode 2024-2027 moet voor de gemeente Hoorn ca 160.000 m riool worden gereinigd en geïnspecteerd. Ca. 160.000 meter. De geraamde waarde is de waarde voor de maximale looptijd van vier (4) jaar. Deze waarde is een plafondbedrag, zodra de uitgaven boven deze waarde uitkomen, eindigt de overeenkomst van rechtswege.
Interne Kennung: 3