See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ryb mrożonych, wędzonych, konserw rybnych, przetworów ze śledzi do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz do Wydziału Administracyjno – Gospodarczego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb mrożonych, wędzonych, konserw rybnych, przetworów ze śledzi do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Wydziału Administracyjno – Gospodarczego CSP w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: 1) część I – ryby mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – ryby wędzone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – konserwy rybne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – przetwory ze śledzi – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 5) część V – ryby mrożone, wędzone, konserwy rybne, przetwory ze śledzi – dostawa do Wydziału Administracyjno – Gospodarczego CSP w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani (załącznik nr 7 do SWZ). 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 348 176,00 zł brutto, w tym: 1) część I – ryby mrożone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 249 900,00 zł; 2) część II – ryby wędzone – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 40 819,00 zł; 3) część III – konserwy rybne – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 22 050,00 zł; 4) część IV – przetwory ze śledzi – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 18 113,00 zł; 5) część V – ryby mrożone, wędzone, konserwy rybne, przetwory ze śledzi – dostawa do Wydziału Administracyjno – Gospodarczego CSP w Sułkowicach – 17 294,00 zł. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji poszczególnych części zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 01 kwietnia 2025 r. do dnia 31 marca 2026 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 02 kwietnia 2025 r. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej realizacji zamówienia. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo i/lub magazyn żywnościowy Wydziału Administracyjno – Gospodarczego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
Interne Kennung: 02/25/WŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15234000 Räucherfisch, 15235000 Fischkonserven, 15241200 Zubereiteter Hering oder Heringkonserven
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RYBY MROŻONE - dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Dostawa ryb mrożonych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 1. Częstotliwość dostaw: nie częściej niż 1 raz w tygodniu. 2. Termin przydatności do spożycia minimum 3 miesiące od daty dostawy – czytelnie oznaczony na każdym opakowaniu. 3. W ceny jednostkowe wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 249 900,00 zł. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji części I zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 6. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Interne Kennung: 02/25/WŻ/I
Haupteinstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch
Los: LOT-0002
Titel: RYBY WĘDZONE - dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Dostawa ryb wędzonych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 1. Dostawa według potrzeb Zamawiającego jednakże nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. 2. Termin przydatności do spożycia - czytelnie oznaczony na każdym opakowaniu - minimum 12 dni od daty dostawy. 3. W cenę jednostkową wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 40 819,00 zł. 5. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 6. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Interne Kennung: 02/25/WŻ/II
Haupteinstufung (cpv): 15234000 Räucherfisch
Los: LOT-0003
Titel: KONSERWY RYBNE - dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Dostawa konserw rybnych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 1. Częstotliwość dostaw - 2 razy w czasie trwania umowy. 2. Każda konserwa: a) nie może posiadać uszkodzeń mechanicznych, b) musi być oznaczona trwałym czytelnym terminem przydatności zawartości do spożycia, który wynosić będzie 12 miesięcy od daty dostawy każdej partii przedmiotu zamówienia, c) musi posiadać etykietę w języku polskim zawierającą informację o zawartości puszki. 3. W ceny jednostkowe wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 22 050,00 zł. 5. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 6. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Interne Kennung: 02/25/WŻ/III
Haupteinstufung (cpv): 15235000 Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: PRZETWORY ZE ŚLEDZI - dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: Dostawa przetworów ze śledzi do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 1. Dostawa sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego. 2. Termin przydatności do spożycia minimum 6 tygodni od daty dostawy – czytelnie oznaczony na każdym opakowaniu. 3. W ceny jednostkowe wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 4. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 18 113,00 zł. 5. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 6. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Interne Kennung: 02/25/WŻ/IV
Haupteinstufung (cpv): 15241200 Zubereiteter Hering oder Heringkonserven
Los: LOT-0005
Titel: RYBY MROŻONE, RYBY WĘDZONE, KONSERWY RYBNE, PRZETWORY ZE ŚLEDZI – dostawa do Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach
Beschreibung: Dostawa ryb mrożonych, wędzonych, konserw rybnych, przetworów ze śledzi do Wydziału Administracyjno – Gospodarczego CSP w Sułkowicach. 1. Częstotliwość dostaw: a) ryby mrożone, ryba wędzona, przetwory ze śledzi – dostawa sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego, b) konserwy – dostawa 2 razy w czasie trwania umowy. 2. Każda konserwa: a) nie może posiadać uszkodzeń mechanicznych, b) musi być oznaczona trwałym czytelnym terminem przydatności zawartości do spożycia, który wynosić będzie 12 miesięcy od daty dostawy każdej partii przedmiotu zamówienia, c) musi posiadać etykietę w języku polskim zawierającą informację o zawartości puszki. 3. Termin przydatności do spożycia – czytelnie oznaczony na każdym opakowaniu: a) ryby mrożone – minimum 3 miesiące od daty dostawy, b) makrela wędzona – minimum 7 dni od daty dostawy, c) przetwory ze śledzi – minimum 6 tygodni od daty dostawy. 4. W ceny jednostkowe wliczony jest koszt transportu przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego. 5. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 17 294,00 zł. 6. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 7. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Interne Kennung: 02/25/WŻ/V
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile