See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Granulu piegāde
Beschreibung: Granulu piegāde
Interne Kennung: SNP 2026/34
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Granulu piegāde Blīdenes un Zvārdes pagastu apvienības pārvaldes vajadzībām