633192-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – MICHAEL - Konektivita
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMICHAEL - Konektivita
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je rozšíření stávající infrastruktury školy o hardware, software a licence, tj. modernizace IT infrastruktury, jejichž implementací budou naplněny požadavky Standardu konektivity škol. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Dodavatel se dále zavazuje v rámci předmětu plnění veřejné zakázky poskytnout zadavateli práce a služby související s dodáním předmětu plnění spočívající zejména v • analýze a sběru informací současného nastavení sítě nutných pro segmentaci sítě a konkrétní nastavení zařízení, • připevnění a zprovoznění aktivních prvků (přistupovaných bodů), • návrhu topologie sítě aktivních prvků, • přípravě technického plánu realizace a zapojení aktivních síťových prvků, • konfiguraci síťové infrastruktury, • implementaci logování síťového provozu (ve vztahu k firewallu), • odborném zaškolení zadavatelem určených osob v oblasti obsluhy a užívání předmětu plnění veřejné zakázky, • zpracování dokumentace skutečného provedení (implementace) prvků, • ověření funkčnosti sítě aktivních prvků vč. proměření pokrytí signálem, • dodávce, nastavení a instalaci serverů a datového úložiště, • servisu a technické podpoře po dobu záruční doby, to vše v rozsahu dle přílohy č. 1 a přílohy č. 5 této zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž i příprava veškeré dokumentace potřebné pro prokázání splnění podmínek Integrovaného regionálního operačního programu 2021 – 2027, 44. výzvy STŘEDNÍ ŠKOLY – SC .1 (VRR) v okamžiku dokončení předmětu plnění veřejné zakázky. Jednou z podmínek je mj. dodržení Standardu konektivity škol, který tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel bude po dokončení předmětu plnění veřejné zakázky povinen prokázat naplnění požadavků Standardu konektivity škol dle manuálu uveřejněného na URL https://edu.gov.cz/digitalizujeme/standard-konektivity-skol/ a rovněž naplnění požadavků uvedených v dokumentu s názvem Prokázání a kontrola naplnění Standardu konektivity škol, který tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Prokázání naplnění požadavků poskytne dodavatel v písemné formě, přičemž vybraným dodavatelem zpracovaný dokument se stane přílohou Závěrečné zprávy o realizaci projektu. Veřejná zakázka je spolufinancována Evropskou unií z Integrovaného regionálního operačního programu, název projektu Future Education, registrační číslo projektu CZ.06.04.01/00/22_044/0002708 (dále také jen „IROP“).
Interne KennungN006/25/V00025615
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001