See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren per perceel de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2023/0621ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: voortgezet onderwijs
Beschreibung: Locaties: RSG Slingerbos, RSG Levant, RSG N.O.-Veluwe Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: primair onderwijs en een aantal BSO locaties – regio Harderwijk
Beschreibung: Locaties: De Vlieger, Het Talent, De Veste, Eerste Veluwse Montessorischool, De Arendshorst, De Cantharel, De Korenbloem, De Schovenhorst, Servicebureau Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: primair onderwijs en een aantal BSO locaties – regio Epe
Beschreibung: Locaties: Gildeschool, Nieuwe Wisselse School, De Sprenge Emst, De Sprenge Vaassen, Montessori Sterrenschool Geerstraat, Jenaplanschool Heerde, De Horsthoek **, Jan Ligthartschool, De Wereldweide ** De Horsthoek valt onder Beheersstichting schoolgebouw “De Horsthoek” Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 3